Gruodžio 11, 2016
Londono baras – šventiškiausias Anglijoje

The Churchill Arms pub'as žvilgsnį patraukia iš tolo: vasarą jis pasipuošia gėlių gausybe, o žiemą, artėjant Kalėdoms, baras pasidabina eglutėmis ir daugybe girliandų.

Nenuostabu, kad šis baras vadinamas šventiškiausiu visoje Anglijoje.

Iš išorės girliandų spindėjime ir eglučių gausybėje skęstantis angliškas baras lankytojų nepaliauja stebinęs ir viduje. Pradžioje atrodo, kad patekai į eilinį pub‘ą, kuriame numalšinti alkį geriausiu atveju galėsi fish and chips patiekalu. Tačiau The Churchill Arms rasite gardžių tailandietiškų patiekalų, kurių dosni porcija kainuoja apie £8. Ar galima rasti pigiau viename brangiausių Londono rajonų - Notting Hill‘e? Žinoma, kulinarinių šedevrų nesitikėkite, bet palyginus su kitų barų maistu - šiame tikrai gardu ir nebrangu. 

Dekoracijose skęsta ir baro vidus: ant sienų, lubų, grindų auga gėlės, mirga girliandos kalėdiniai papuošimai. Tik drugelių kolekcijos ant sienų gamtos mylėtojams gali sukelti liūdesį. 

Nepriklausomai nuo savaitės dienos, The Churchill Arms niekuomet netrūksta lankytojų, tad stalo gali tekti palaukti. Perspėjame saldumynų mėgėjus – desertų čia, deja, nėra. Vakarą visuomet galite baigti čia pat esančiame angliškame bare. 

The Churchill Arms, 119 Kensington Church Street, Kensington, London, W8 7LN; Metro: Notting Hill Gate.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai