Birželio 8, 2024
Anglijos lietuviai organizuoja Baltąją vakarienę Londone: programoje pianino ir saksofono virtuozai bei garsaus lietuviško restorano patiekalai

Verslininkus vienijanti organizacija Lietuvos Komercijos Rūmai JK (Lithuanian Chamber of Commerce in the UK - LCCUK) visus kviečia į Baltąją vakarienę Londone.

Šventinis renginys įvyks birželio 29-osios vakarą, Bernelių Užeiga restorane Beckton’e. Svečių laukia gurmaniškas, didžiausio lietuviško restorano Londone paruoštas meniu, o taip pat nuostabi muzikinė programa: baltu dekoru puoštoje aplinkoje susirinkusiems gros kompozitorius ir pianistas Yaroslav Oliinyk bei saksofonistas Alex Smirnof.

“Idėja surengti Baltosios vakarienės šventę kilo, kai LCCUK pradėjo naują veiklos etapą ir į komandą prisijungė daug aktyvių ir entuziastingų narių. Matėme tokius renginius kitose šalyse ir mums labai patiko šventės koncepcija ir tikslas. Šis renginys – tarsi bendrystės, vienybės ir visų lietuvių susibūrimas, kuris padės artimiau susipažinti bei gerai ir linksmai praleisti laiką. Labai tikimės, kad tai taps gražia mūsų tradicija”, - sako LCCUK prezidentė Laura Budrienė.

Pasak renginio organizatorių, Baltoji vakarienė – tai ne tik puiki proga pasipuošti ir pasimėgauti lietuviško restorano Bernelių Užeiga patiekalais,  bet ir galimybė susitikti su bendraminčiais, užmegzti naujas pažintis. 

LCCUK Jungtinėje Karalystėje veiklą pradėjo 2008-aisiais. Verslininkus vienijanti bendruomenė nuolat organizuoja seminarus, networking susitikimus, taip pat jau tradicija tapusius renginius, tokius kaip Ambasadoriaus taurės Golfo ir Teniso turnyrą. Šiais metais planuojama išplėsti bendradarbiavimo ribas: pirmoji verslo misija įvyks jau rugpjūčio mėnesį - “Go Druskininkai”. Vizito metu bus galimybė susipažinti su Druskininkuose veikiančiais verslais, užmegzti verslo ryšius, susirasti partnerių.

„Mūsų pagrindinis tikslas – atstovauti lietuvius verslininkus, skatinti tarpusavio bendradarbiavimą, organizuoti naudingus susitikimus, paskaitas, renginius ne tik bendruomenės tarpe, bet ir plėtojant ryšius su JK bei kitų šalių atstovais. Norime atverti daug naujų durų, galimybių, pažinčių, suteikti žinių. Verslas niekuomet nestovi vietoje, nepriklausomai nuo dydžio ir etapo – visiems reikia augti, jei reikia, keistis, ir judėti pirmyn“, - sako LCCUK prezidentė L.Budrienė.

Baltoji vakarienė (pranc. Le Dîner en Blanc) – pasaulyje gerai žinomas renginys, kurio ištakos siekia Paryžių. Šios vakarienės metu šimtai žmonių, pasipuošę baltai, susirenka į netikėtas ir dažnai itin gražias viešąsias erdves, kur mėgaujasi išskirtine atmosfera, gurmanišku maistu ir gera kompanija. 

Šis renginys skirtas ne tik LCCUK nariams ir partneriams bei visiems besidomintiems LCCUK veikla.

Renginio kaina: 70 svarų.
Bilietus galite įsigyti čia – https://buy.stripe.com/5kAbK6fw31G32kM8wy
Į kainą įskaičiuota: 4 patiekalų vakarienė, taurė putojančio alkoholinio gėrimo, gyva saksofono ir fortepijono muzika vakarienės metu, pramoginė programa – loterija, partnerių dovanos, after party.
Aprangos kodas: balta
Sužinoti daugiau ir susipažinti su LCCUK veikla galite čia: https://lccuk.uk/

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai