Rugsėjo 18, 2017
Ant raudonojo „Emmy“ kilimo laimėjo balta spalva
Millie Bobby Brown. © Foto: Millie Bobby Brown oficialus tinklapis.

Ant raudonojo „Emmy“ kilimo sekmadienį vakare švytėjo balta spalva, kurią šiemet pasirinko daug televizijos žvaigždžių, pradedant paauglėmis Millie Bobby Brown (Mili Bobi Braun) ir Kiernan Shipka (Kirnan Šipka), baigiant komike Kate McKinnon (Keit Makinon) ir Indijos megažvaigžde Priyanka Chopra (Prijanka Čopra).

Niujorko mados savaitė prieš kelias dienas baigėsi spalvų sprogimu, bet svarbiausią metuose televizijos vakarą Los Andžele karaliavo vienspalviškumas ir triumfavo balta spalva.

Toną nustatė ir akį pradžiugino 13-metė „Keistų dalykų“ (Stranger Things) žvaigždė M.B.Brown, pasipuošusi balta „Calvin Klein“ suknele be petnešėlių, su sluoksniuotu tiulio sijonu, sukūrusiu pasakų princesės įvaizdį – itin tolimą fantastinei siaubo dramai, pelniusiai jai geriausios antrojo plano aktorės nominaciją.

Garbingiausių televizijos apdovanojimų „Emmy“ favoritė Elisabeth Moss (Elizabet Mos), kuri už darbą distopiniame „Tarnaitės pasakojime“ (The Handmaid's Tale) buvo vainikuota geriausia dramos aktore, vilkėjo blyškiai rausvą midi ilgio suknelę be petnešėlių, su retro prieskoniu, grąžinančiu prisiminimus apie jos laikus „Reklamos vilkuose“ (Mad Men).

R.Moss kolega iš „Reklamos vilkų“, 15-metė K.Shipka, kuri vaidino Dono Dreiperio dukrą Salę, žėrėjo su dramblio kaulo spalvos „Miu Miu“ suknele gilia iškirpte ir akmenukais puoštais diržu bei petnešėlėmis.

K.McKinnon atsiimti geriausios komedijų antrojo plano aktorės apdovanojimo už Hillary Clinton (Hilari Klinton) rolę laidoje „Saturday Night Live“ ėjo su ašaromis akyse, pasipuošusi juodu korsažu ir baltu sijonu iki žemės.

Tuo tarpu Bolivudo žvaigždė P.Chopra pribloškė balta, uždara, žėrinčiais akmenukais inkrustuota „undinės“ suknia iš „Balmain“, kurios plunksnuota uodega driekėsi ant raudono kilimo.

„Viceprezidentės“ (Veep) žvaigždė Anna Chlumsky (Ana Klamski) buvo kitokia „undinėlė“ – su metalinio spindesio žvyneliais ir gilia iškirpte. Panašų stilių pademonstravo serialo „Oranžinė – tai nauja juoda“ (Orange Is The New Black) žvaigždė Laverne Cox (Lavern Koks).

Pastarosios kolega iš šios kalėjimo dramos Uzo Aduba savus figūros linkius pademonstravo su dviejų dalių dryžuotu baltos ir sidabro spalvų komplektu.

BNS inf.

Raktažodžiai:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai