Liepos 9, 2015
Buriavimas Karibuose Ericą Jennings įkvėpė praktiškai vasaros kolekcijai
londoniete.lt
Karibų įkvėpta drabužių kolekcija - jau trečiasis dainininkės bandymas mados pasaulyje. © „Happeak“ nuotr.

Dvi drabužių kolekcijas pernai sukūrusi Erica Jennings vasaros įkarštyje paleidžia trečiąją - nedidelę, bet išieškotą drabužių liniją, kurią įkvėpė kelios savaitės praleistos burlaivyje Karibų jūroje.  

„Buriavimas, jūra ir penktojo dešimtmečio mados įkvėpė melsvai kreminę vasaros kolekciją skirtą ir vyrams, ir moterims, ir vaikams“, - trumpai drabužių liniją sukurtą kartu su „Happeak“ pristato E. Jennings.

„Happeak“ nuotr. „Happeak“ nuotr.

„Happeak“ nuotr. „Happeak“ nuotr.

Erica žavisi nepabrėžiama elegancija, t.y. drabužiais, kuriuos vilkėdamas jautiesi labai patogiai, tačiau gali eiti kone bet kur ir atrodyti gerai.

Šios kolekcijos, kaip ir praeitų metų Ericos kūrybos su „Happeak“ rezultatas - drabužiai, kuriuos atlikėja su malonumu vilki pati. Jie nereikalauja ypatingos priežiūros, lengvai derinami ir kokybiški, pagaminti Lietuvoje.

Po dviejų savaičių, praleistų burlaivyje gimė kolekcijos idėja

Šį pusmetį E. Jennings daug keliavo ir Europoje, ir Pietų Amerikoje, tačiau sukurti patogią, elegantišką ir tvirtą drabužių liniją ją įkvėpė buriavimas prie Antigvos krantų.

Erica ankstyvą pavasarį dalyvavo sportiniame iššūkyje „Antigua Sailing Week“. Būtent ten ji pirmą kartą pabandė derinti jachtos aprangos kodo eleganciją ir patogius kūno judesių nevaržančius drabužius.

„Pernai vasaros kolekcija atsirado po kelionių Kolumbijoje, įkvėpta tos šalies spalvų, tekstūrų ir, žinoma, paplūdimio. Šiemet sukūriau jūrinę kolekciją - joje daugiau struktūros, tvirtesnis audinys, vyrauja spalvų minimalizmas. Taip pat šis kartas šiek tiek labiau retro“, - šypsosi Erica, neslepianti simpatijų pokario laikų madai.

„Happeak“ nuotr. „Happeak“ nuotr.

Vasaros planuose atostogų nėra

Ir Erica, ir jos vyras Jurgis Didžiulis naujausios kolekcijos drabužius jau išbandė ir praktiškai: keliavo, buriavo ir ilsėjosi vilkėdami Ericos kūrybos minimalistinio dizaino drabužiais.

„Happeak“ nuotr. „Happeak“ nuotr.

„Šią vasarą pati nebeplanuoju atostogų, daug atostogavau žiemą ir pavasarį, todėl dabar noriu padirbėti. Žinoma, nepraleisiu progos bent kelias dienas pabūti Nidoje/ Taip pat turėsiu koncertų pajūryje“, - savo vasaros planus atskleidžia žinoma dainininkė.

Po šios kolekcijos išleidimo Erica Jennings daugiausiai dėmesio skirs savo solinio albumo įrašams. Albumas turėtų pasirodyti jau kitų metų pavasarį.

„Happeak“ nuotr. „Happeak“ nuotr.
Raktažodžiai: Erica JenningsHappeakKaribaiMadaStilius

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai