Birželio 27, 2015
5 nepakartojamos „second-hand" parduotuvės Londone
Loreta Dragūnaitė
Renkitės stilingai ir nebrangiai! © Flickr nuotr.

Tikriausiai ne kartą esame girdėję, kad vienas ar kitas garsus žmogus buvo pastebėtas  p a d ė v ė t ų d r a b u ž i ų parduotuvėje. Įsivaizduojate? Tačiau dabar dažnas pasakytų – o kas čia tokio? Be to, tokiose parduotuvėse galima rasti vis kokybiškesnių drabužių. Tad užmeskime akį, kur, kaip rašo timeout.com, geriausia ieškoti stipntos lobių už prieinamą kainą.

East End Thrift Store

Tai viena pigiausių vintažinių drabužių parduotuvių, kuri madinga, tačiau mažiau pretenzinga nei prabangūs centrai. Šios parduotuvės savininkai puikiai jaučia dabartines mados tendencijas. Vintažinius džinsinius marškinėlius galima įsigyti už  £15, švarką už £25, o suknelę ar odinį sijoną tik už  £10. Tiesa, jei norite pirmieji sužinoti apie išpardavimus, tereikia įsirašyti į pageigaujančiųjų sąrašą (angl. mailing list).

Beyond Retro

Ir moterims, ir vyrams ši parduotuvė siūlo platų retro stiliaus drabužių pasirinkimą. Jei ieškote vasarai ryškių palaidinių, privalote čia apsilankyti ir savo akimis pamatyti didžiulį havajietiškų marškinėlių asortimentą: rasite kokio tik norite stiliaus, o atspalvių ‒ daugiau nei akis gali atpažinti!

Absolute Vintage

Tai parduotuvė, kuri savo gyvavimą pradėjo pradavinėdama vintažinius batus. Ir neilgai trukus tapo mados etalonu. Šiandien „Absolute Vintage“ parduotuvėje galima rasti visko: rankinių, suknelių, diržų ir, žinoma, šimtus porų batų. Kainos čia prasideda nuo £1, todėl galite lengvai išleisti net ir £100, bet būkite atidūs – nepirkite to, ko nereikia vien dėl mažos kainos!

Leftovers

Kišenės dydžio parduotuvė, alsuojanti Prancūzija: savininkė prancūzė pasirūpino mielomis suknelėmis, balintos medvilnės apatiniais sijonais ir  kitais išskirtinais dalykais. Jei turite noro ir įgūdžių, nusipirkite jums patinkančią nėriniuotą apykaklę ir prisiūkite ją prie paprastos jau turimos suknelės – daugiau niekas tokio drabužio neturės, todėl ne tik atrodysite, bet ir jausitės ypatingai. Be to, čia galite rasti ir visokių įdomių kolekcinių niekučių, kurie tarsi būtų ištraukti iš 1950-ųjų metų paryžietiško sandėliuko.

Blitz

Senoje baldų parduotuvėje įsikūrusi parduotuvėlė yra didžiausia vintažinių drabužių parduotuvė Europoje, o Vogue.com įtraukė šią vietą į privalomų Londone aplankyti vietų dešimtuką. Prekių pasirinkimas neaprėpiamas:  aksesuarai, diržai, švarkai, paltai... Žodžiu, viskas, ko tik gali prireikti. Be to ‒ gera kokybė, atsižvelgiant, kad tai - padėvėtų drabužių parduotuvė. 

Raktažodžiai: Second handpavėdėti drabužiaiStiliusMadaLondonas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta