Sausio 12, 2015
Amunicija sporto klubui: apranga, kuri motyvuos sportuoti
Gintarė Lileikytė
Pasiruoškite įtraukti sportą į savo dienotvarkę, o sportinius rūbus į savo spintą. © Flickr nuotr.

Žmonių pagausėjimas sporto klubuose iškart po Naujųjų jau spėjo tapti anekdotu. O turbūt ir ne vienas mūs  užsibrėžė tikslą naujus metus pradėti įsigijus narystę sporto klube ir praktikuojant aktyvesnį gyvenimo būdą. Tenutyla skeptikai! Kiekvienas naujas tikslas yra puiku ir kuo daugiau palaikymo sulauksime vieni iš kitų, tuo bus paprasčiau. 

Tad „Londonietė" pateikia kelis patarimus, kuo „apsiginkluoti“ pasiryžus ir vėl pradėti sportuoti.

Įsigykite naujus sportinius batelius. Apsilankykite didžiųjų sporto prekių parduotuvėse, kuriose kaip tik siaučia išpardavimai. Gražutėlius kedukus galite nugvelbti vos už 40 svarų! Rinkitės ryškių spalvų, raštais margintus sportinius batelius. Kad kedukai netik gražiai atrodytų, o ir atitiktų jūsų poreikius, pasitarkite su parduotuvių konsultantais, kurie padės jums išsirinkti tinkamiausią porą.  Kokybiški sportiniai bateliai jums tarnaus ilgus metus, o įsigijus tokią prekę, tikrai skubėsite juos išmėginti ant bėgimo takelio!

Savo sporto klubo amuniciją taip pat reikėtų papildyti sportine apranga. Rinkitės kokybiškus, malonaus audinio ir jūsų figūrai tinkančius rūbus. Rinkitės neutralių spalvų aprangą arba, atvirkščiai ryškius sportinius rūbus.

„Fashionistoms", kurios ir eidamos į sporto salę, nenori šio amplua palikti persirengimo kambaryje, naujausios tendencijos diktuoja rinktis futuristiškai atrodančius sportinius rūbus. Rinkitės tinkleliu ir iškirpimais puoštą sportinę aprangą. Taip pat nebijokite rinktis neoninių spalvų derinių.

Shopbop nuotr. Shopbop nuotr.

Svarbiausia, kad jūsų apranga suteiktų jums pasitikėjimo savimi. Net neabejoju, kad išsirinkus naujutėlius sportinius rūbus žygiuoti į sporto klubą bus kur kas smagiau ir drąsiau.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai