Paraše l.b
Prieš 190 mėn

vasaros atostogos

planuojame su vyru pakeliauti ir bus sunku issirinkti is begales pasiulimu, gal kas yra buve kokiame rojaus kampelyje i kuri norisi vel sugrysti?
Paraše Vilniete
Prieš 189 mėn
hm, rekomenduoju Italijos pietus ir/ar Ispanijos pietus, Sicilija.. issinuomoti automobili ir keliauti bei grozetis. autentiska, sauleta, miela ir grazu. gana jau migracijos bangu pas turkus ir arabus, kur viesbuciai baraku lygio, o servisas tiesiog siaubingas
Paraše lietuvis
Prieš 189 mėn
I Lietuva varykit atostogaut!! I miskus, prie juros. Niekur geriau nera. Saslu gamtoje pasikepkit.
Paraše filosofas
Prieš 186 mėn
Paraše virginijus
Prieš 175 mėn
REGINA
nseniai buvom su drauge.su savo masina jokiu viesbuciu ir restoranu.miegojom kempinguose valgyt virems su smielium.viska pamatem.zodziu super.
Paraše Zoja12
Prieš 94 mėn
Zoja12
Siūlyčiau aplankyti Izraelį. Dabar skrydžiai į Tel Avivą patogūs, o ką jau kalbėti apie miesto gražumą. Tikrai nepamirštama kelionė. Nors mes buvom prieš 3 metus, bet dar iki dabar prisiminimais gyvenu.
Paraše raimonda252
Prieš 89 mėn
raimonda252
Neseniai buvau viename iš Egipto kurortų labai patiko, ir visai pigūs skrydžiai į Hurgadą (būtent šią buvau). Siūlyčiau ir Jums ten nuvykti :)
Paraše Trikeidea
Prieš 86 mėn
Trikeidea
Aplankykite Ispaniją Benidorm kurortą, skrydis tik 3 val iš Londono.
Turime keletą apartamentų nuomaiPenthous su privačia didžiule terasa 5 min iki jūros ir kiti apartamentai tiesiog ant jūros kranto. www.benidormflats.com
Paraše Elzbieta91
Prieš 85 mėn
Elzbieta91
Man visada norisi sugrįžti į Tenerifę ir jums siūlau aplankyti šią salą :) Dažniausiai gerus skrydžius į Tenerifę randu būtent čia www.skrydziai.lt
Paraše RugileRar
Prieš 82 mėn
RugileRar
Planuojame vykti į kokią Graikijos salą. Gal kas neseniai buvot ir žinot, kiek kainuoja kelione i Kreta? Su kuo geriausia važiuoti (ar patiems organizuotis, ar agentūra)? Ar gal Rodo sala geresnė? Žodžiu visi patarimai yra naudingi ir laukiami!
Paraše Edvinas32
Prieš 77 mėn
Edvinas32
Mano rekomendacija vasaros kelionėms: krantas.lt
Kelionių agentūra, pasirūpinanti Jūsų nuotykiais, malonumais ir komfortu kelionės metu
Paraše Miglota
Prieš 74 mėn
Miglota
O mes su vyru šiais metais keliausime paskutinį vasaros savaitgalį praleisti Lietuvoje, pasiilgom tenykštės šilumos (na arba lietaus :D ) ir norisi susitikti su draugais, nes be Kalėdų meto daugiau niekada ir nespėjam savo gimtojoje šalyje apsilankyti. Na o kadangi norime dar kažką ten patirti tai galvojame pasidovanoti sau ir draugams pasibuvimą vadens parke https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/vandens-pramogos-pirtys-vandens-parke, nes na jau gėda ir pripažinti tačiau nuo pat šio parko atsidarymo taip ir neapsilankėme :D Labai tikiuosi, kad visi liks patenkinti, o gal dar kažkam iš jūsų kažkurio apsilankymo Lietuvoje metu teko ten užsukti ? Kokie prisiminimai? :)
Paraše RugileRar
Prieš 71 mėn
RugileRar
Sveiki, ar pagalvojote apie atostogas Ukrainoje? Tai - labai nepopuliarus sprendimas, bet pati pernai gavau dovanų skrydžius į Kijevą, iš ten vykome į Odesos kurortus - na žinokit, poilsis nerealus, niekur Europoje neturėjom tokios prabangos, aptarnavimo kokybės ir pan., kaip ten. Dabar visiems siūlau, nes tikrai buvo didžiulis atradimas!
Paraše kriptone
Prieš 68 mėn
kriptone
Buvome Kanaruose - salos be proto gražios, ketinam grįžti, kai turėsim ilgesnes atostogas. Tas pats ir su Tailandu - prieš porą metų turėjome ilgas atostogas ir keliavom net dvi savaites, kurių tenais net maža buvo, tai pažadėjom sau dar sugrįžti. buvome Tailando pietuose ir tik porą dienų šiaurėje, tad dabar planas yra kadanors susiorganizuoti kelionę į Tailando šiaurę, kuri paliko mums didelį įspūdį. Bet šiuo metu sunku suderinti ilgas atostogas, abu daug dirbame, norisi ir į Lietuvą grįžti. Tai šią vasarą atostogausime Lietuvoje, kur irgi vis norisi grįžti. Labai myliu Nidą, Birštoną, Druskininkus. Turėsim 9 dienas, gal pavyks visus šiuos kurortus aplankyti. Į Birštoną tikrai keliausim, nes jau nusipirkom kelialapį į sanatoriją: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/sanatorija-versme. Praleisime ten porą dienų, o paskui gal į Nidą :) .
Paraše Guarana94
Prieš 67 mėn
Guarana94
Na vasarą neapsimoka keliauti, kadangi sezonas, visur daug turistų, kainos sukeltos, plius labai karšta. Tai siūlau geriau arba sezono pradžioje, gegužės mėnesį keliauti arba rudenį, rugsėjį pats tas, turistų mažiau, šilumos pakankamai, o ir kainos puikios visur. Mes keliavom spalį į tenerifę, tai užteko ir saulės ir jūros. O ir kainos skrydžių bei nuomos nesikandžiojo. Informacijos apie salą susirinkom iš įvairių straipsnių, blogų ir Skrydžiai į Tenerifę
Paraše trottoir
Prieš 67 mėn
trottoir
Aš pati vasaros atostogoms mėgstu nukeliauti kurnors toli toli į visiškai svetimus kraštus, tai jau teko pabuvoti Indijoje, Tunise, Vietname, bet labiausiai įstrigo Tailandas. Jeigu norisi tikrai neišdildomų įspūdžių, tai siūlau ten nuvažiuoti. Visiškai kita kultūra, tiek žmonės tiek ir gamta yra kažkas kaip iš kito pasaulio. Ir beje, ne melas, kad Tailande žmonės daugiausiai šypsosi :) Ten sugyvena ir žmonės, norintys pasilinksminti, ir tie kurie nori ramybės ir meditacijos. Prabuvau ten beveik tris savaites, bet pradėjo kaip viena diena tas laikas:) Tai jei nebuvai, tikrai siūlau nuvykti ten, nes ir kaina nėra tokia didelė palyginus kaip toli pats kraštas https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-tailanda Galima ir su agentūra keliauti, nes ten be gido iš tikrūjų sunku būtų viską pamtyti :)
Paraše Dzukijosuoga
Prieš 65 mėn
Dzukijosuoga
Na o kas nori privataus poilsio su šeima Dzūkijos miškų ir upių apsuptyje- užsukite į sodybą "Dzūkijos uoga".

Ši kaimo turizmo sodyba įsikūrusi mažame etnografiniame kaime , Dzūkijos nacionaliniame parke šalia Druskininkų.Plačiau apie sodybos nuomą: https://kaimoturizmosodyba.eu

Video turas po sodybą: https://kaimoturizmosodyba.eu/en/virtual-tour/

Sodybos nuoma
Paraše agne_22
Prieš 65 mėn
agne_22
O mes praėjusią vasarą ryžomės avantiūrai ir kartu su mažąja vykom automobiliu į Olandiją pas gimines. Važiuodami dar sustojom Vokietijoj, bet vis tiek labiausiai patiko Olandijoj. Jei kuri nebuvot, būtinai aplankykit :) Mes lankėmės Utrechte ir Hagoj, su orais irgi pasisekė, tai ir jūroj gavom išsimaudyti. O labiausiai turbūt patiko palei kopas dviračiais važiuoti, mažę ant specialaus dviračio pasisodinom ir super, nuostabiai laiką praleidom. Nors ir bandė mus atkalbėti nuo keliavimo mašina, bet mes turim gerą kėdutę (https://www.babycity.lt/lt/parduotuve/autokedutes-ir-priedai/grupe-01/nania-automobiline-kedute-maxim-pop-red-0-1-078907-3507460075410/p177272), todėl patogiai keliavom. O kaip jums sekasi su mažyliais keliauti? Ar pasiimat juos išvis į keliones? :)
Paraše Dzukijosuoga
Prieš 62 mėn
Dzukijosuoga
I Lietuva varykit atostogaut!! I miskus, prie juros. Niekur geriau nera. Saslu gamtoje pasikepkit. Pvz. kaimo turizmo sodyboje Dzūkijoje:
https://kaimoturizmosodyba.eu/