Paraše
Prieš 154 mėn

Reikia patarimo

Sveiki. Gal is jusu esanciu kasnors dirbate Sales srityje? Turiu interviu del darbo. Ir tai yra sales darbas. Taciau as svarstau ar isvis apsimoka vaziuoti i interviu?Nes nezinau koks tiksliai darbas ir ar as jam tikciau.
Paraše Marius
Prieš 154 mėn
Tai parasyk daugiau info: kokia kompanija svarbu. Ir idomu koks tas sales darbas. Gali buti juk Sales gatveje stoveti ir praeiviams siulyti (tokio nesiulyciau), bet tuo paciu Sales gali buti susije su Marketingu, Reklama ar panasiai. O ar tiktum, tai irgi priklauso nuo tavo patirties: ka veikei seniau. Parasyk daugiau info ir galima bus patarti konkreciau;)
Paraše egle
Prieš 152 mėn
Darbas butu sales assistant. Viename ofise siulyti prekes zmonems ir panasiai,darbas telefonu. Nepasitikiu savo anglu kalbos ziniomis todel pabijau ten eiti :)
Paraše Vida
Prieš 152 mėn
Jei pildei application form'a, reiskia noretum dirbti pardavimo srityje, tai kodel nepabandzius? O jei tokio pobudzio darbas taves nedomina, tada bandyk ieskoti kito.
Paraše RugileRar
Prieš 88 mėn
RugileRar
Jei siulo darba, vadinasi mano, jog tavo anglu kalba tam tinkama! Priimk pasiulyma, mano viena pazistama pradejo nuo sales assistant, panasus darbas buvo, tik ne telefonu, o internetu turejo siulyti prekes, paskui po truputi keitesi pareigos, o dabar jau dirba su svetainiu optimizavimo metodais, taigi galbut cia tavo sansas kilti karjeros laiptais!
Paraše hostmaster
Prieš 63 mėn
hostmaster
Su IT verta prasidėti - mano pazistams taip pat nuo SEO straipsniu rasymo ir bazinio web dizaino pakilo iki gerai apmokamo duomenu centro techninio specialisto darbo. Daugumoje dirba su hostingo klientais.
Paraše Santa321
Prieš 63 mėn
Santa321
Pritariu, kad reikia išsirinkti pirma kur norėtumėte eiti, tiksliau kokią verslo sritį. Daug straipsniukų radau http://www.manoverslas.info/, tad verta pasidomėti kur norėtumėte sukti, o toliau jau pagal tai deliokite savo cv, plėskite žinias, nes labai daug ką galima išmokti tiesiog namuose.
Paraše patialalegitimate
Prieš 23 mėn
patialalegitimate
We Offer all types of Finance loans for immediate respond application and many more 2% interest rate.(Whats App) number +919394133968 [email protected]
Mr Jeffery
REPLY
Paraše ingutedat
Prieš 20 mėn
ingutedat
Sveiki, ršau norėdma sulauki pasiūlymų. galbūt esat pirkę kasnors infroraudonųjų spindulių šildytuvą, tokį kaip šis: https://renginiopartneris.lt/parduotuve/visos-prekes/sildytuvai/infraraudonuju-spinduliu-sildytuvai/ r galėtumėte patarti, kur galima Anglijje tokį įsigyti?