Paraše
Prieš 94 mėn

Pinigai

Gal galite patarti , kiek reiketu pinigu ir bilietam,drabuziams,maistui ? Galvoju vaziuoti i londona , o net neisivaizduoju kiek pinigu skirti siam dalykui . Laukiu jusu nuomoniu ;)
Paraše Jurga
Prieš 94 mėn
Na mano manymu 800 litu per akis ;) Ziurint kiek drabuzeliu noresi pirkti pagal save ziurek
Paraše dzonas
Prieš 94 mėn
kambario nuoma londone - apie £80. Drabuziu juk nepulsi pirkti, kol neuzsidirbsi, nebent visai neturi:)) tai cia yra tokia parduotuve Primark, kur uz 20 svaru galima visai ir pasipuost. maistas - ziurint ka valgysi ir kiek. ir desimt svaru savaitei uztektu ar net penkiu jei kruopu ir pupu heinz nusipirksi:) sekmes
Paraše Ingrida
Prieš 94 mėn
Na kur gyventi turesiu , vaziuoju tik atostogauti :) na mane siek tiek domina drabuziu parduotuves nes mazdaug turesiu 150 svaru tai neisivaizduoju kiek nusipirksiu tu drabuziu , kokios kainos? ;D*
Paraše zaneta
Prieš 94 mėn
Ingrida, o kokiu drabuziu ieskai - daug ir pigiu (tai varyk i Primarka) ar maziau, bet kokybiskesniu?? jei vaziuoji sezonu gale - tau pasiseke, nes vyksta ispardavimai. O siaip mano megstamiausia parduotuve TK Maxx (apie tai ir rase cia: http://www.londoniete.lt/stilius/prestizo-prekiu-isparduotuve) - grazus, kokybiski drabuziai ir kainos prieinamos.
Paraše Ingrida
Prieš 94 mėn
O jai kas skrido i londona , tai gal galit pasakyti kiek uz bilietus mokejot ? Ir gal kas autobusu vaziavo , taip pat domina kainos :)
Paraše Aurelija
Prieš 94 mėn
Labas vakaras. Nors ir nedrasiai,bet noriu ir reikia prasyt jusu pagalbos. Gal galite padeti uzsimoketi likusias skolas. Esu wienisa mama,auginu 3m.dukryte. Gywename is 315lt ir vaiko 52lt. Esu skolinga anstoliui,moku kas men 50lt,bet skolos vis kaip yra taip yra. Daugiau moketi negaliu,juk ir mokesciams reikia uzsimoket. Bijau kad neatimtu butelio kuri turim. Jei galite nors po truputi,padekite.
Paraše Giedre
Prieš 94 mėn
Aurelija, o kaip mes tau galime padeti visiskai nieko nezinodami?? Kreipkis, kad bent apie sunkia dali straipsneli parasytu. Kad ir Londoniete ([email protected]). Be jokiu detaliu, juk i ora tau jokios pagalbos niekas neatsius. Jei taip sunku is tikruju - labai labai gaila. Yra LT bedu turgus, zurnalistai. sekmes
Paraše Ingrida
Prieš 94 mėn
Pritariu Giedrei , na o kitu laukiu patarimu :)
Paraše Realiste
Prieš 82 mėn
cia ziuriu labai nerealistiskai paokmentuota

South West London arejoj:
Uz busta moku 400svarai per menesi + mokesciai
atsikraustant turet reikia depozitui apie 400
maistas iseina apie 25svarai per savaite
transportas 30svaru maximum per savaite, 19 jei turi autobusu -tramu savaitini bilieta
drabuziam nuo taves priklauso, bet TkMaxx siulo perpus pigesnius rubelius negu high street pardes. Kiti siulo Primark, bet medziagu kokybe gali pasitaikyt labai prasta, tai kartais sykstus sumoka dukart
Paraše Gajus
Prieš 82 mėn
atvaziuot mikriuku gali ir uz 300 litu iki vietos
bet be kokiu 500 svaru pradziai kisenej tai geriau Londone nesirodyt
Paraše RugileRar
Prieš 22 mėn
RugileRar
O gal kas galit patarti, kokia maždaug yra poilsio Turkijoje kaina dabar? Ar labai išaugę kainos viešbučiuose?
Paraše Edvinas32
Prieš 18 mėn
Edvinas32
Yra ir kitas būdas.

Jei nenorite patys spręsti visų piniginių dalykėlių,
pasisamdykite įmonę, kuri už jus tai padarys.
Mano rekomendacija: [url]http://pelningas.lt/[/url]
Paraše Edvinas32
Prieš 18 mėn
Edvinas32