Paraše ruta
Prieš 110 mėn

persileidimas

tikiuosi, kad atsilieps moterys su panasia patirtimi ir ja pasidalins. Mano nestumas nustojo vystytis 8 savaite, leido pasirinkti ar laukti naturalaus persileidimo, darytis chirurgini isvalyma arba medikamentini ( vaistais issaukiamas persileidimas), as pasirinkau pastaraji. pries 6 dienas sugirde viena tablete, o po 48 reikejo grizti i ligonine, kadangi persileidimas dar nebuvo ivykes ( kartais uztenka ir tos vienos tabletes) kas kelias valandas dave tabletes, nuo kuriu as persileidau ligonine, taciau man nebuvo normaliai paaiskinta pati eiga ir as persileidau tualete, todel liko neaisku as viskas pasisalino. Kita diena mane isleido namo, ekoskopijos nedare, paskyre data po 14 dienu. Dabar geriu antibiotikus. Mane neramina tai, kad jei viskas nepasisalino ir iki kitos ekoskopijos laukti 2 savaites gali prasideti infekcija. Drauge patare kuo greiciau darytis ekoskopija, nes turejusi panasia patirti LT, bet cia as negaliu nueiti ir pareiksti, kad darykite man ekoskopija dabar! PAgal paskutine patirti, tai labai nusivyliau ligonine (NEWHAM GENERAL),negrazu taip sakyti, bet toks vaizdas kad jie nezino patys ka daro, gydytojas nusiunte daryti ekoskopija,o to skyriaus gydytojas issiunte atgal, pasakes, kad darysim po 2 savaiciu. Vos pagulde pradejo pasakoti apie chirurgini valyma, personalas vis keiciasi ir vis klausia to paties, nes nepasiziuri i byla, vaistu nuo skausmo sulaukiau po 1val kai jau verkiau is skausmo :(. Tokia buvo mano patirtis.
Nors tikrai negaliu ne vieno blogo zodzio pasakyti apie pirmine prieziura nesciosioms, pries tai buvau 2 kartus toje pacioje ligonineje darytis ekoskopija, tai visi buvo labai malonus ir viska labao detaliai paaiskindavo. Tokia mano istorija, kuri dar nesibaigusi iki galo. Busiu dekinga jei atsilieps moterys turejusios ta vadinama medikamentini aborta ir pasidalins patirtimi.
Paraše Asta
Prieš 110 mėn
REGINA
Uzjauciu tekus pergyventi toki kosmareli. Pati turejau du persileidimus, viena LT, kita jau cia. Kad isitikinti, ar viskas issivale po persileidimo, man buvo patarta pasidaryti nestumo testa. Kaip paaiskino,jei rodys nestuma, vadinasi, dar ne viskas ten isvalyta, sutvarkyta.Pasidariau ta testuka, buvo neigiamas.Po pusantru metu pastojau, isnesiojau dukryte.Jei tau neramu, echoskopa daro lietuve ginekologe rytu londone.Tikrai nepigu, bet del sventos ramybes verta.
Paraše Anonimas
Prieš 109 mėn
REGINA
Uzuojauta, pati patyriau cia persileidima.Tai niekas echoskopo nedare, padare kraujo tyrima ir is to "nustate" kad viskas issivale.Po pusmecio gryzusi atostogu i Lt ir nulekusi pas gine sulaukiau siurprizo, gimdoje dar buvo like kazkas( net nezinau kaip ir pavadinti).Del sventos ramybes tikrai vertetu bandyti issireikalauti echoskopa arba bandyti privaciai. Sekmes
Paraše Anonimas
Prieš 109 mėn
REGINA
Labai uzjauciu , pati taip pat esu turejus du persileidimus , pirmas nesivystantis 13 savaite , kitas savaime vos tik 5 savaiciu.
Dazniausiai jei jau pradedi kraujuoti tai kiek man aiskino dazniausiai viska ir pasisalina , pati taip pat gavau appoitmanta mazdaug po savaites ar daugiau .Paziurejo per scana viska issivale .buvau pasirinkusi laukti savaite laiko kol naturaliai issivalys.
Taip pat po persileido praejus daugiau nei men laikui lankiausi ir lt pas privacia ginekologe ,siurprizo nesulaukiau sake labai graziai viskas issivale.
Paraše Anonimas
Prieš 108 mėn
REGINA
aciu visoms uz pasisakymus, viskas baigesi gerai...
Paraše Sigita
Prieš 92 mėn
Butinai eikit pas gydytoja, ir pasakykit kad norite echoskopijos , jei sakys ne reikalaukite grieztai. As pati sia savaite persileidau ir man buvo pasakyta kad turesiu sugrizti butinai kad paziuretu ar vskas issivale.
Paraše monika
Prieš 91 mėn
man vakar ivyko persileidimas, pabudau is miegu 6 ryto, labai skaudejo papilve,paskui pasirode kraujas, paskui su krauju isejo vaikelis,buvo labai ziauru,galejai matyti jo rankytes,galvyte,kuneli, jam buvo tik 6savaites,paskui isveze i ligonine ir sake sugryzti kita dena darytis scana ar viskas issivale, kaj padare scana sake,kad senas kraujas dar ne visas issivale, dave 2 savaites laiko paciam issivalyti,jei ne, yra 2pasirinkimai darytis valyma ar gerti tabletes,kad issivalytu
Paraše M.R
Prieš 87 mėn
manuzvakar buvo persileidimas 13 savaiciu,beje gyvenu londone,pradejo teplioti siek tiek nuejau i ligoninekadangi buvo savaitgalis echoskopijos niekas nedare,sake ateiti pirmadieni,ir padarys,daktaras nuramino kadnormalu kartais tepliojimas nestumo metu,kad jei neskauda nieko tai nieko blogo,na as patikejau,pasvazevau namo ir uz kokiu poros valandu man prasidejo lb dideli skausmai ir kraujavimas ir isejo vaikelis.
Paraše M.R
Prieš 87 mėn
beje as buvau queen elizabeth hospital esu patenkinta lb aptarnavimu ir daktaraisvisi tikrailb supratingi buvo ir isaiskino viska visokiaspagalbas siule psichologa jeigu man reikia.
Paraše zzz
Prieš 80 mėn
sveikos mergaites ,gal galeciau sulaukti kokios informacijos..gyvenu Londone manau ,kad buvau ir tebesu pastojusi ,bet vakar man pradejo mausti pilva persigandau ,na bet save raminau ,kad cia normalu viskas ,kad gali taip buti ir nuejau miegoti..atsikelusi ryte pamaciau kraujuotu isskyru o veliau ir kraujas pasirode ,bet ne taip daug..be kresuliuku pokolkas ..pilvas tebeskauda ,patarkit ir pasidalinkit informacija ,ACIU
Paraše Vilija
Prieš 79 mėn
Sveikos. Aš gyvenu Norv ir man prieš porą dienų ivyko antras persileidimas.Pirmas buvo LT,tai jie viska gražiai išvalė,bet to po buvo komplikacijų,o dabar gyvenu čia ir niekam nė motais kas vyksta su manimi.
Paraše vilija
Prieš 79 mėn
Guliu ir laukiu kol nustosiu kraujuoti.Prasiau echo,bet pasake reikes ilgai lauki,o jei noriu greitai eiti privaciai,teks pirmadieni eiti privaciai,nes nebera ka daryti.Jie net nekreipia cia demesio kad jau esu rizikos grupej su ne vienu persileidimu.Kai prasiau biuletenio,nes buvau pavargusi ir dirbu darzelyje kur vaikus daug kilnoti reikia,man jo nedave ir sake eit dirbt.pervargimas ir svoriai tikrai galejo dadeti.
Paraše laura
Prieš 78 mėn
Paraše laura
Prieš 78 mėn
jai nenori gymditi patarkit prasau labai
Paraše ina
Prieš 78 mėn
sveikos. na nezinau as siandien buvau pas daktarus ir pasake kad gali buti jog as persileidau o gali buti kad yra ne vietoj pastojimas. taigi man nera lb gerai, nes bijau kad reikes daryti operacija ir isvalyti kas ten yra, lb tikejaus kad viskas bus gerai nes testas rode teigiama rezultata, o db zinau kad nieko gero ten nera
Paraše vitalija
Prieš 77 mėn
sveikos. as jau 2 savaite kaip nescia ir nezinau kaip pasidaryti persileidima naturaliom zolelem ar vaistais.prasau pasiulikit koiu patarimu nes noriu kad persileidimas butu.
Paraše Mama
Prieš 77 mėn
Ot DURNES DURNES!!! Klausiat kaip pasidaryti persileidima????? o kur jusu protai buvo kai nenaudojote apsaugos? Vaikai yra Dievo palaima, jei jau tokios esate suaugusios- mokate prazergti kojas tai dabar ir gimdykite!!!!!!! Tokioms kaip jums tik kiausides pasalinti, kad niekada negaletumete vaiku tureti. GEDA
Paraše Diana
Prieš 77 mėn
vitalija, mano pazistama gere bala zino ka, bet nepersileido, nestumas buvo didelis, todel teko gimdyti, todel del pacios motinos klaidu vaikas gime invalidas, be klausos, ir su daugybe defektu. negi visiskai jau neturi gailescio vaikui, kuris jau yra po tavo sirdimi? nemanau, kad noretum ji uzmusti, kai pagimdysi ir laikysi savo rankose! skauda sirdi skaityti tokius komentarus, kaip atsikratyti nestumo, todel administracija turetu istrinti...
Paraše R.R.
Prieš 77 mėn
sveikutes merginos,pati turejau isvalyma pries kokius 3 metus, tai didziausia mano padaryta klaida.......:( buvau pakankamai jauna, paklausiau kitu zmoniu nuomones....nrea nei dienos kai as apie tai nepagalvoju, ir zinau kad tai mane persekios iki gyvenimo pabaigos......todel net nemastykit apie tokius dalykus.....tai Dievo dovana....tai gyvas zmogutis jusu viduje!!!!!
Paraše Miki
Prieš 76 mėn
Sveikos, jeigu kam reikia patikimu vaistuku nestumo nutraukimui rasit ce, http://mifekit-online.com/
esu pati pirkusi is ten ir viska susitvakiau namuose.Kartais gyvenimas viska nulemia ir nebumna galimybes gimdyti.
Paraše Diana
Prieš 76 mėn
slikstu, saugotis reikia, o ne vaistus gerti, kad persileistum, si tema eina per ribas, reikia trinti tokius kvailaus komentaraus kaip parase vaikas Miki Mouse smegenu!
Paraše Marija
Prieš 74 mėn
Sveiki, esu gan sutrikusi, nes nežinau ką daryti. Trečia diena labai skauda pilvą, tepliojo, bet nedaug.Nėštumas keturios savaitės. Todėl laabi baisu. Ligoninėje apžiūrėjo, bet jų nuomone viskas gerai, į privačią eiti neturiu lėšų. Paprastoje nieko nedaro. O dar agentūra veja į darbą, bet puikiai žinau, kad aštuonias valandas neišstovėsiu.Gal kas galit patarti? Nes tikrai labai bijau. Vaikelis pirmas, todėl labai jo noriu. Būna skausmas praeina, bet kai užeina neišeina net pastovėti.
Paraše Meda
Prieš 74 mėn
Sveikos paneles, pati patyriau persileidima 8savaiciu. Vaikelis nustojo vystytis 6 savaiciu.Marija, patarciau tau nueiti pas privacia ginekologe Canary Warf. Ji tau tikrai israsytu bileteni. Uz skana as sumokejau 70svar.Paziuretu, butu tau paciai ramiau.
Paraše Diana
Prieš 74 mėn
Sveikos mano taip pat pirmas nestumas ir labai laukiamas kaip ir daugumos mamyciu, viskas lyg ir buvo gerai pradzioje, tik beda ta, kad per 2 menesius teko mums su vyru kraustytis is vienu namu i kitu. Prasidejo tepliojimai 5sav. 3 dienu isskubejau i " The Royal London Hospital" mane ten taip pat ramino, kas viskas yra tvarkoje taip buna, kitoj dienoj padare skana pasake nestumas vietoje viskas atitinka susitiksimes po 2 savaiciu. Deje neislaukiau atsiduriau vel ligonineje po 6 dienu. Sikart jau
Paraše Diana
Prieš 74 mėn
tepliojimai vis labiau panasejo i sviezia pakraujavima. Issiunte namo laukti ryto vel skanui. Atsiprasau ne po 6 dienu o po 10 dienu tada vel atsiduriau jau buvo 7 savaites. Gyd. nuliudino vaikelis buvo per mazas neatitiko savaiciu. Vel laukimas 1 savaite ir tikejimas, kad viskas bus gerai pasitemps nors kiek parodys gyv zenklus. Bet nuojauta jau kuzdejo, kad nieko gero nelauk nes visa savaite rudi tepliojimai pakeite sviezio kraujo laseliais.
Paraše Diana
Prieš 74 mėn
Siandiena teko isgirsti, kad vaikelis neauga. Pasirinkau laukti issivalymo naturaliu budu, tad dabar tik belieka laukti...
Paraše astukas
Prieš 72 mėn
gal kas galite parduoti mifepristono?parasykite [email protected] labai reikia skubiai...
Paraše Margaret
Prieš 72 mėn
Turiu mifepristono komplektą.Jei kam reikia rašykite [email protected]
Paraše Krikstute
Prieš 58 mėn
Krikstute
Sveikos, merginos.
Pirmadieni man ivyko persileidimas, gydytojai patvirtino,kad viskas issivale ( nustate kraujo ir slapimo tyrimais, taip pat tikrino) taciau as vis dar kraujuoju ir jauciu dideli skausma, toki, kad net teko kviesti greitaja.
Ar kam nors buvo panasiai? Gal turite kokiu patarimu?
Dekoju...
Paraše Dinute
Prieš 58 mėn
Dinute
Sveikos, merginos. Pirmadieni man ivyko persileidimas, gydytojai patvirtino,kad viskas issivale ( nustate kraujo ir slapimo tyrimais, taip pat tikrino) taciau as vis dar kraujuoju ir jauciu dideli skausma, toki, kad net teko kviesti greitaja. Ar kam nors buvo panasiai? Gal turite kokiu patarimu? Dekoju... Sveikos merginos aš va pries savaite turejau persileidima,, galvojau kad pasidarysiu valymą ,bet persileidimas įvyko daug anksciau,,, darbar organizmas valosi pats ,, pirmas dienas viskas normalai dau kraujavau,, kresuliai,, jokio skausmo,, paskui po keliu dienų kraujavimas apmazejo ,, bet teko važiuot i ligonine nes galvojau pasigavau infekcija ,, bet laimei kraujo tiriami infekcijos neparodė ,, tik teko lašinti lasaline ,,daug kraujo netekau,, kita diena dare skena,, tai dar kazkas yra likę tai liepė daktarė dar dvi savaites palaukt turi viskas susitvarkyti,,bet dabar skausmas nors sienom lipt ,, geriu paracetamoli,, bet eisiu rytoj pasitikrinti nes tas kraujavimas mažas ir toks jausmas kad kazkas vidui likę pakilus temperatūra .. Ir kvapas nemalonus o higienos laikausi,, tai nežinau kaip bus toliau ,, taip norisi kad viskas baigtųsi..