Paraše Rasa
Prieš 123 mėn

Ieskom DRAUGU

Sveiki,as ir mano dukryte (4 metai)ieskom draugu(iu)is Pietu Londono.Gyvename Sutton.
Paraše Iveta
Prieš 123 mėn
As,ieskau lietuvaiciu draugiu,neseniai atvaziavau i Londona is Amsterdamo...kolkas dar neturiu nevienos drauges is LT...butu saunu susipazinti ir susidraugauti....
Paraše Nora
Prieš 123 mėn
laba! As jau cia virs metu, tad jei reik kokiu patarimu, kreipis.
Paraše Daiva
Prieš 123 mėn
Sveiki, ieskau lietuviu draugiu panasaus amziaus (man 29m)gyvenanciu north west London, as gyvenu Kilburn park.
Paraše Karolina
Prieš 123 mėn
sveiki man 14 metu ieskau draugu is vakaru londono gal ira lietuviu is bushey rajono mano el.pastas [email protected]
Paraše loreta
Prieš 123 mėn
sveikos, cia truputi ne i tema, ruosiames pirkti nama Becontree rajone salia Dagenhamo, mamytes gal yra kas gyvenate ten, patarkite ar geras rajonas,ar yra lietuviu ten, kad nebutu nuobodu. Mes ziurejom nama salia Becontree stoties, jei yra ten gyvenanciu atsiliepkite, laukiu, busiu labai dekinga.
Paraše Anonimas
Prieš 123 mėn
Sveiki, butu linksma mums su dykryte (3 men visai greit) surasti draugu;) gyvename Cambridgeshire,bet esam gana mobilus;))
Paraše Anonimas
Prieš 123 mėn
Paraše Agne
Prieš 123 mėn
tai parasyk man iveta;) man didelej berniuku kompanijoj tikrai moteriskos lyties atstoves drauges truksta:)))
Paraše lina
Prieš 123 mėn
taip taip yra netoliese yra toks parkas su 2 didelem balomis tai ten kasdiena susitinka mamos lt su savo maziukais,mes taipat gyvenam netoliese mums 20 men:)
Paraše mamyte
Prieš 123 mėn
sveikos mamytes,mes is rytu londono,iskom darugu,mano suneliu 1metukai ir 2men.lauksim is jusu laisku [email protected]
Paraše Edvardas
Prieš 123 mėn
Sveiki, gyvenu vakaru Londone, Hammersmite. Man greit 16 metu. Malonu butu susirasti draugu lietuviu. Mano Skype: edziune1000 arba e-mail: [email protected] IKI
Paraše Inga
Prieš 123 mėn
Laba diena visiems,
Gyvenam su draugu jau antri metai Anglijoje, taciau vis dar nepavyko susirasti Lietuviu draugu. Esam Wiltshire, Salisbury.
Butu labai smagu susidraugauti...
Paraše Neringa
Prieš 123 mėn
Gyvename Putney, SW15, Londone. Musu berniukas labai nori bendrauti su vaikais. Kiekviena vaika nuziuri lauke:) Labai noretume surasti netoli musu rajono
savo sunui draugu. Berniukas labai geros sirdies, linksmas, kurybiskas.
Paraše ASTA
Prieš 123 mėn
GYVENAME CHINGFORDO RAJ.JAU SENOKAI,BET PAZYSTAMU LIETUVAICIU SU MAZYLIAIS NETURIME.BUTU SMAGU PABENDRAUTI,MUMS 16MEN.
Paraše Ruta
Prieš 122 mėn
sveiki,mes is Walthamstow .. Nera labai toli.Visai smagu butu susitikti, kada jus laisvi bunat?Ka veikiat per diena? Musu sunui 6 menesiai .. labai megstam draugus!
Paraše arminas
Prieš 122 mėn
esu is londono,noreciau susirasti draugu mano skype--arminassz o one [email protected]
Paraše asta is chingfordo
Prieš 122 mėn
atvazinejam ir i walthamstow,tiesa netaip daznai,bet bunam,o par dienas,kadangi jau 16men.ir yra judri tai siaucia,duodasi namie,bet noretusi ir man ir mazajai pabendrauti.tai gal kuria grazesne diena ir susimatysm.gal dar yra netoliese gyvenanciu..
Paraše Anonimas
Prieš 122 mėn
mano emailas [email protected] parasyk tada galesim telef. nr pasikeisti... labai laukiam
Paraše Lina
Prieš 122 mėn
Sweiki esam is walthamstow. Su dukryte ieskom draugu mums 8 menesiai. Butu smagu sisitikti. Musu el pastas [email protected] Laukiam Nauju draugu!
Paraše Ingrida
Prieš 122 mėn
Sveikos, ieškome draugų gyvename netoli Bow Road underground mums3 metukai skype Linas&Skaidra&Ingrida :)
Paraše Anonimas
Prieš 122 mėn
Paraše Ruta
Prieš 122 mėn
Labas Linute, as bandziau isiusti tau laiskuti i emaila taciau tavo dezute nuolat atmeta ( nepriima), gal turi kita emaila, pabandyciau ten parasyti.Mes taip pat gyvename Walthamstow rajone. Musu sunui 7 menesiai.
Paraše mamyte
Prieš 122 mėn
Man 33m.Turiu 3,5m.suneli ieskau panasios drauges is Waltham Forest.
Paraše mamyte
Prieš 122 mėn
Paraše mamyte
Prieš 122 mėn
Paraše Greta
Prieš 121 mėn
14metu.noreciau susirast draugu londone.;)
Paraše linute
Prieš 121 mėn
Sweika.Turiu kita el pasta [email protected] Laukiam ziniu is Jusu! Iki greito!
Paraše giedre
Prieš 121 mėn
as gyvenu londone ir ieskau draugiu
Paraše Anonimas
Prieš 121 mėn
labas Iveta.as taip pat iekau draugiu.parasyk man [email protected]
Paraše giedre
Prieš 121 mėn
As gyvenu londone ir ieskau draugiu,lasvalaikiui leisti.man 25 metai.parasykit [email protected]