Paraše
Prieš 89 mėn

IESKAU CIVILINIO ADVOKATO PATARIMO

Labas, labai prasau padeti susirasti advokata, kuris galetu patarti civiliniais klausimais. T.y. turiu konflikta su savivaldybe. Ji praso nugriauti tvora, kuria pastate buve namo savininkai. O be tvoros tai neimanoma gyventi. Vienintelis siaudas yra tai, kad senaties terminas kaip ir jau suejes, bet reikia pasitiklsinti ar galiu tuom naudotis. Padekit prasau!

Meilas [email protected]
07950689940
Paraše Margarita
Prieš 89 mėn
Paraše Kestas
Prieš 79 mėn
Gal kas žino gerą advokatą (gali būti ir lietuvis), dėl nuomos sutarties pažeidimo: mano studiją okupavo šeimininkas, neatiduoda depozito ir daiktų. Gavom iš Mariaus šią žinią - patarkite vyrui, jei pažįstate patikimą žmogų.
Paraše Kestui
Prieš 79 mėn
cia ir be advokato gali laimet sita byla.. :D Eik i paprasciausia Citizen Advice Bureu ir susakyk situacija o ten jau jie nusius kur reikia :)
Paraše Jonas
Prieš 79 mėn
Paraše Natasa Skurova
Prieš 79 mėn
Lietuvis teisininkas Londone konsultuoja reisiniais klausimais (UK ir LT).Teisine pagalba nukentejus nuo mediku,patekus i autoivyki,susizalojus darbe ar viesoje vietoje;NT agenturos/depozitai;neismoketi atlyginimai;vairavimas be draudimo;skolu isieskojimas;teismai;skyrybos/alimentai ir t.t..Skambinkite-padesime!Tel.07766415898,el.pastas:[email protected]
Paraše Asta
Prieš 79 mėn
pas mus atvirkscia situacija. Kambari nuomuojasi angle, kuri nemoka nuo rugpjucio ir nezada net moket, motyvuodama, kad nedirba/neturi pinigu. Seimininkui grasina, kad nieko tu man nepadarysi, kreiptis i teisma jei nori :) nu tas pastovi, pastovi prie duru ir iseina nosi nuleides. Smurto kaip suprantu imtis nenori, o ta niekaip neina, grasina advokatais :) Vnz cirkas, grazu ziuret :) Sutarti normalia turi, baudos uz nemokejima ir velavima numatytos...
Paraše rycka
Prieš 79 mėn
matyt, kaszka, labai jau prisidirbai, kad net daiktu neatiduoda.... :)
Paraše ta prasme
Prieš 79 mėn
man ir reiktu konsultacijos.del aferistu klausimais
Paraše Ivy
Prieš 79 mėn
Asta, o nuomos sutartis yra? Nes jei yra ir ten viskas pagal standartus surasyta (kaina, kuria menesio diena moketi ir kas bus jei nemokes), tai seimininkas gali tiesiai I policija skambint, kad iskraustytu ta angle. Aisku, po to galima ir I teisma nueiti, kad priteistu nesumoketa suma. Pasiteisinimas "Neturiu pinigu" siuo atveju nieko nereiskia.
Paraše hmm
Prieš 79 mėn
tikrai, reikia kreiptis i teisma! jeigu imsis smurto, tai pats teisiamuoju atsises. Cia ne Lietuva. Nezinau kaip del sutarciu, bet mano ex-seimininkas nutare parduot nama, ir paprase visu issykraustyt. alzyrietis nesutiko, nes turejo dvieju savaiciu kudiki ir zinojo kad niekas i gatve neismes. gavo is teismo rasta, kad issikraustytu, bet paaiskino teismui savo situacija, kad turi maza vaika ir niekas nenori jam greitai isnuomot su mazu vaiku. ir gavo council flat'a southwest londone, 3 zonoj
Paraše Asta
Prieš 79 mėn
deja ta angle tiesiog labai puikiai zino savo teises ir tos teises anglijoje yra tokios kad jei zmogus neturi darbo ir pinigu jo ismesti is gyvenamosios vietos negalima, nes jis tampa benamiu... taip kad angle pati gali eit i policija jeigu ja ismestu...pati buvau susidurus su sia situacija...negalejom atsikratyti nuomininku, kuris nemokejo nuomos todel teko susipazinti su siais nuostatais
Paraše B Stel
Prieš 79 mėn
Asta, gal moteris turi draudima trims menesiams. Jis Kainuoja £150 , dazniausiai agenturos nenuomoja be sio draudimo, o draudimas apdraudzia nuomininka jei jis atsiduria aklavieteje Kaip toji angle ir tada zmogus turi pilna teise sedeti nesumokejes minimum 3 men nes draudimas agenturai ar nuomininkui sumoka pilna suma uz tuos 3men. Zodziu zmogus apsidraudzia laika per kuri jis gali rasti iseitį is padeties.
Paraše Asta
Prieš 79 mėn
raudimo jokio neturi, nes nuoma privati, ne per agentura (nebent as ko nors nzn). Na, man juokinga, kad ta visa cirka kelia angle, kuriuos tevai kazkur netoliese gyvena (ty nebutu jokia bename), o ne kox emigrantas tikrai nieko neturintis. Man itarimas, kad ji turbut housing benefitu prase, o seimininkas neduoda sutikimo :) kitaip neisivaizduoju kodel galetu cia tokius cirkus kelt. Nors visokiu de.bilu buna
Paraše daivaras
Prieš 75 mėn
Sveiki, ieskau advokato, NT klausimais, as esu is Manchesterio todel butu privalumas jog ji(s) butu is Manchstererio apilinkiu, mano emailas [email protected]
Paraše Jūratė
Prieš 75 mėn
Sveiki, ieškau advokato gyvenančio Londone (lietuvio), kuris turėtu patirties alimentų išieškojime Londone. Pati gyvenu Lietuvoje, skolininkas Londone, turiu išduota Europos vykdomąjį raštą alimentams išieškoti.
Galinčius padėti rašykite:
[email protected]
Paraše zaneta69
Prieš 60 mėn
zaneta69
sveiki, gal kas zinot advokara LATVI- rusakalbi, kuris konsultuotu skyrybu klausimais, gali buti londone arba kitam mieste nesvarbu.. aciu

Paraše Monika333
Prieš 39 mėn
Monika333
Jei kam reiketu gero advokato LT labai rekomanduoju Egle Morkuniene. Visa konsultacija gavau el. pastu ir skype, o teisme reikalus sutvarke, man net nereikejo grizti. As kreipiausi del skolos, bet zinau, kad ji su daug kuo uzsiima. Jos meilas [email protected]
Paraše darius345
Prieš 19 mėn
darius345
Jei kam reiktu imones skolu isieskojimui rekomenduociau http://www.conlex.lt