Gegužės 9, 2018
Lietuvos atlikėja I. Zasimauskaitė pateko į „Eurovizijos“ finalą

Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė pateko į „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą.

Tai paaiškėjo antradienio vakarą Portugalijos sostinėje vykusiame pirmajame konkurso pusfinalyje, kuriame I. Zasimauskaitė varžėsi su dar 18 šalių atlikėjais.

Iš šio pusfinalio į finalą taip pat keliauja Austrijos, Estijos, Kipro, Izraelio, Čekijos, Bulgarijos, Albanijos, Suomijos ir Airijos atstovai.

Antrasis pusfinalis vyks ketvirtadienį, jame taip pat bus atrinkta dešimt finalistų, o Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Italijos, Prancūzijos ir Vokietijos atlikėjai į konkurso finalą patenka be atrankos.

 

My dear friends! Did you like??? 💛💚❤ DON'T FORGET TO VOTE 😘💛 I am totally happy! That was one of the most amazing feelings in my life ,thank you Eurovision for this opportunity😘😘😘 #eurovision2018 #voteforlithuania Voting will star after all performances! See you 😘💛

A post shared by Ieva Zasimauskaitė (@ievazasimauskaite) on

63-iosios „Eurovizijos“ finalas Lisabonoje vyks šeštadienį.

Šis dainų konkursas rengiamas kasmet nuo 1956 metų. Lietuva jame debiutavo 1994 metais. Geriausias visų laikų Lietuvos pasiekimas „Eurovizijoje“ buvo šeštoji vieta – ją 2006-aisiais Graikijoje užėmė žymių Lietuvos dainininkų penketukas „LT United“ su daina „We Are The Winners“.

Autorius: Donata Majauskienė, BNS

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai